Víte jaký je to bordel?

16. září 2018 v 18:55 | Mini
Poslouchám hudbu. Teď zrovna nehraje, teď zrovna hraje, pokračuje tam kde zkončila. To bude asi ta blbost. Bordel chcete-li Jak je tohle možný? to se musí posílat znova za minutu. Během té minuty se domluvili kde je konec, takže plynule prosím! Nebo to co neslyším je asi posíláno znovu. Tak to bude dvakrát. Ještě to nepřišlo? Kde to bloudí? To bude taky možný že bloudí, ale oni říkají celou písničku a já? Slyším každé slovo. Tohle asi už vyslali před hodinou, takže konec a já to zatím neslyším. Neboj. Máte slabý internet. Ne. Já ne. Já jsem se pojistil. Mám v počítači Wi-fi i pevnou linku. Nejde snad o linku? "Tak ty jseš teda dobrej. Příjde ti to dvakrát!" Zkusím pustit Frekvenci 1. Co to asi udělá. Kdo neví Frekvence 1 je rádio. Se spožděním jsem počítal. Tohle všechno je už dávno vychytaný! Máte se co učit.
Když příjde moc žádostí a server je přetížený teprve potom si uvědomuji co to je dělat věci jednoduše. Já vím proč to nejede. Nikdo se mě neptal, ale přece jenom. Protože to je polámaný! To zase bude chyba těch druhých a já? Já se snažím vysvětlit co je potřeba udělat. Jako mistr. Dej kanistr! Dal kanistr. Tak to asi bude potřebovat benzín! Takhle bych to pochopil. Proč dělat věci složitě? Jenom se nad tím zamyslím. Tohle funguje, tohle je potřeba udělat a tohle se už nedělá! Asi mají hodně času a vymýšlejí blbosti. Tohle taky vím. Co třeba restartovat počítač? Blbosti zmizí a jsem z průšvihu venku. Ráno se probudím. Na okně je námraza. Už dávno padají teploty dolů. Neviděl bych to, kdybych nebyl venku a co se děje teď. Mám puštěný jenom nehraje. Máme co učit. Někoho vybral. Dám hned zveřejnit. "Ty jseš dobrej. Ty na to taky příjdeš!" Proč to nehraje? Nikdo se mě na to neptal a já tuším, že to byla potřeba. "Takže kluci přestaňte už bojovat, rozdělte si úkoly a tenhle si vezme... Znáte ho? Ano, ne, nevím ne? Budeme upgradovat. To je ta vyšší verze. Zatím je ticho. Jestli se ztratí, tak jsme v háji. Kdo tomu rozumí? Milan. Ptal se jako první proč to nehraje a navrhl řešení. Musíme odpojit databázi a celý program změnit, tohle potrvá asi hodinu, pak musíme zajistit plynule co jsem to chtěl? "Pokračuj."
Aby se systém už nezasekl. "Máš dobrej nápad. Dej se do práce." Trnul jsem co se stane. Jestli to opravdu pojede a? Jelo. "No sláva! Konečně někdo kdo tomu rozumí!" Nemusím říkat, že to tak bude. Někomu to ještě nejede. Na to bych se chtěl zaměřit. "Proč? Ať vystrčí kanystr!" Jel jsem kolem a viděl venku kanystr. Žeprej to je dobrej nápad. Jenomže si nesmí dělat srandu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama