Srpen 2018

Sežente Kapouna

31. srpna 2018 v 13:29 | Mini
Sežeňte mi kurva Kapouna
Ten zmetek mi sebral peněženku! Už mám novou, ale potřebuji doklady. Jednoho krásného dne už nepůjdu do práce a bude po srandě! To bych musel být mrtvý!
Já vím. Stačí trošku ubrat a budu tady dýl. Jenže já jsem nejspíš Workoholik.
A víte co to je točit se jako vír. Vir to je když mi to nejede, třeba už na to nemám čas! Teprve potom je potřeba poohlédnout se po novým, rychlejším a co může být rychlejšího, než skočit rovnýma nohama do problému? Tohle jsem se učil. Problémy se mají řešit. Možná, že ještě nemá splněno. Ženo! Něco jiného je, když to nejde. To potom hledám proč a dlouho to trvá! Jsem rád když všichni přidají. Samozřejmě jenom ti co mají! Mě třeba nejde upéct buchta. Pokaždé z toho vyleze samopal. Asi tam dávám málo cigaret. Hi. Asi to tak má být! Přece je to na elektriku! Já bych věděl co by pomohlo. Zavoláme chemika. Chemik byl asi Skulínek z Komína. Ten pekl buchty Renato! Samozřejmě že vím, proč to nejede. Je nás moc a server je přetížený, musíme čekat. Že by to už někomu zakázali? A jak jsem to vlastně poznal? Jednoduše. Jedu na plný plyn a už si nic nemaluji růžově! Ekonomika 0. Nekalkulujte nic z penězi, které zatím nemáte! Samozřejmě, že tady to platí taky! Zrovna přemýšlím nad teorií rudého posuvu. Je ten vesmír opravdu tak veliký? A co to vlastně je ta černá díra? Už to máte spočítaný? Hmota a energie. "Tuhle hromadu dáš sem!" Přerušila moje uvažování. To má být všechno? Dnešní práce. "Udělej to tak, jak to umíš!" A co když to neumím? Nad tím se nezamyslela. "Lopato! Ty neumíš dělat?" Herodes chce. Tak jsem vzal lopaty a šel. Nezdálo se mi to tak těžký. Už mám docela dost natrénováno!
Přišel Vašek. "Co děláš?"
"Vidíš snad ne?"
"Počkej já ti pomůžu."
Potom přišel Harry a Martin, dvě dvojčata, alespoň tak jsme jim říkali. "Co děláte?"
"Vidíte? To vás nenapadlo že?"
"Máme hotovo a vy?" říkám
"My už jsme taky skončili."
"A kde máte lopaty?"
Harry mi to nedokázal vysvětlit. Ptám se Martina.
"Martine, kde máte lopaty?"
Martin začal, že prý je to všechno správně a že se máme vrátit. Tak to jsem pochopil, ale proč přišli od lesa?
Říkáme si Rychlá rota
Má to hned několik vysvětlení. Ještě k nám patří Krista, Libor a Mara. Staráme se o to, aby byla čistá vesnice. Nemůžu říct, že by to bylo snadný, ale co jsme neudělali dnes uděláme zítra. Starosta je spokojený. To by mohl být základ. Už nám nic neříká. Stačí, že platí.
Je to sice jenom na čtyři hodiny, ale to úplně stačí, říká Martin. Ten je tam asi nejdýl.

Kámen, nůžky, papír

26. srpna 2018 v 16:44 | Mini
Určitě zná, tak na tři. Jedna, dva a ukázal jsem mu Fuckoff. Nejdříve jsem si myslel že mě zabije, ale když jsem mu řekla, že se pokusíme o dítě, tak jak nás to učili, přidal. Posílám ti láhev šampusu. Všechno je Damokles cz. Tam ten svět ještě má smysl. Jinak chodím dál do práce a občas ho potkám.

Teď mě neruš. Ruším pokoj

26. srpna 2018 v 16:32 | Mini
Dávám sbohem všem těm krámům. Už je nebudu potřebovat. Začal jsem televizí. "Ta už tady nebude potřeba?" Zeptala se. "Že ne, potom vyhodím i rádio a lehnu si." Aha! Postel asi budu potřebovat.


Něco z archivu

26. srpna 2018 v 16:20 | Mini
.

Množina Jožina

26. srpna 2018 v 16:19 | Mini
.

Překonal jsem 2000

26. srpna 2018 v 16:15 | Mini
.

Zatím tečkama

26. srpna 2018 v 16:03 | Mini
Pochopil jsem. "Jedna stačit nebude!" Dobře. Kdy to otočíme? Zdá se mi, nebo je to ona? Ona ne, ale co kdybych chtěl mít děti? Existuje tady vůbec někdo, nebo něco, co mi pomůže? Odpověď znám taky. Existuje. A co to je? Slušnost a Instagram com. To je jasný každýmu. Jenomže ještě jsem na to nepřišel. Povídej. Instagram má vlastní jazyk. Musíte ho poznat. Tak říkám všem "Vyplázni jazyk!"a" Naše koza má lepší!"

Přidám plyn a auto se začne točit

26. srpna 2018 v 15:57 | Mini
Hledám na instagramu profil. Ten můj tam není. Asi jsem nesouhlasil s podmínkami. To mi řekla, že musím souhlasit, tak to zkouším znova. Kolik toho máte? Už končím. Ještě se rozloučím a jdu. Kdo to mohl být? Tenhle instagram opravdu neexistuje a ani ho nebudeme zveřejňovat. Je to jako by vám chyběla levá ruka při vaření. Tak jsem to zkusil. Už neříkám dobrou, ale dobrou chuť ja su z Moravy Juro!

Nechceš se podívat?

26. srpna 2018 v 15:32 | Mini
Nevadí, tak poslouchej.

Našel jsem nový slovíčko

26. srpna 2018 v 15:31 | Mini
Sur. Co by to mohlo být? Nevím, není to francouzsky? Co by to mohlo být? Bude mi rozumět? Zkouším Francouzky. Jedna mi ale vůbec nerozumí. Podívám se na jazyky. Asi není z Afriky. Tak to je chyba a už to vím! Našel jsem na. Dávám to k dobru PMK, zkratka, kterou už jistě znáte. Utíkám do redakce s novým slovem a všem cestou říkám sur syr

Termín

26. srpna 2018 v 13:38 | Mini
PMK. Vysvětlím zkratku. Stane se, že zkrátí a už se vůbec nic nedozví jak jistě víte.

Já bych to přeci jenom neměl říkat

26. srpna 2018 v 13:23 | Mini
Je nás opravdu hodně. Nevěříte mi? Problémy se stabilitou serveru.

Spolužáci cz

26. srpna 2018 v 13:16 | Mini
Mají velké problémy se stabilitou. Server je neustále přetížený a dokonce padá. Stačí zálohovat? Jaký jsou rozdíly?

Naučte holky milovat může snů

26. srpna 2018 v 13:11 | Mini
Neumí poznat toho pravého? Mělo by to být už ve škole, říkáme tomu rodičovská výchova.

Červená karkulka

26. srpna 2018 v 13:00 | Mini
Šla Karkulka k Babičce. Potkala vlka. Ten sežral Babičku a lehl si do postel. Potom potkala myslivce a řekla mu, že potkala vlka a že jde za Babičkou. Vlk sežral i karkulku. A usnul. Karkulku hraje počítač a umí počítač počítat? Počítače nám vůbec pomáhají v mnoha oborech. Představuji si to jako velkou bednu z r.1918 tenkrát po válce, anebo až v r.1998. To už jsem měl první počítač. Už tenkrát jse dělali digitální fotografie a dokonce existovala síť. Najděte si síť, já se jdu nacpat. Ale že mi to trvalo!

Tata

26. srpna 2018 v 12:41 | Mini
Jako tata jsem neuspěl, ale jako strejda jsem jednička. (Perlička) Bába taky má problémy, ale asi se s nima vyrovnala. Jak tomu rozumíme? Už se asi nezastavím nikde! Kluci chtějí pohádku. Tak jsem vybral, ale to už jistě víte kterou. Jenomže vy jí neznáte celou.
Vyktorka už neblázní. Jela do lázní a potkala Chemika. Fajn chlap ten chemik, ale to mi vadí! Já jsem jí chtěl naučit systémy o kterých mi vyprávěl kněz. Jak ze dvou subjektů může vzniknout jeden. "Aha! Tak pán je fyzik!"
Ano. Z fyziky jsem taky maturoval. Bylo to povinně volitelný. Asi už nevíte, ale nevadí. V archivu jsem našel tu nejlepší sklinku a otevřel. Tenhle kousek je z r. 1991 To mi bylo 17 let. Dělali jsme tenkrát celá rodina, abych mohl jít na školu. Tata chystal otázky a já dělal, že se učím. Houby učí! Neumí vůbec nic! A taky to tak dopadlo. Nepřijali mě. Nebylo to tím, že bych nic neuměl, ale měli určité limity kolik vezmou učňů. Tak sem se naučil alespoň jednu větu a tu větu si pamatuji ještě dnes. Kdyby byla potřeba. Jinak jsem na jazyky blbej. Vut? Znáte jazyky? Může to tak být? Asi jo, ale neumí toho víc, tak si dávejte bacha. Zkouším matiku, kdyby se náhodou ptali. Učím děcka že 1+1=3

Učí nás systémy

26. srpna 2018 v 12:15 | Mini
Ze dvou subjektů vznikne jeden. "Tomu říkáme fůze!" "Ach ano fůze je to správný slovo." Dodnes jsem o ní neslyšel. Snad to bude tím, ale když už jsme u fůze, tak si umím představit co asi u nás může vzniknout "Nový život?" "Břeclavská drbna."

Přišlo mi povinně přečíst

26. srpna 2018 v 11:48 | Mini
.

Přeju si ať je zdravá

26. srpna 2018 v 11:47 | Mini
.