On není blbe on to jede první vyzkoušet

9. června 2018 v 12:03 | Mini
Tak jsem nenašel nic blbe, ale alespoň jsem se prošel. Zatím postavili tábor a upekli prase. "Tady je taky krásně!" Povídá. "Budeme tady přes noc." Zatím se vrátím. Ještě jsem chtěl zkontrolovat stopy, jestli nás někdo nesleduje. Nebylo to zase tak jednoduchý je zmást, ale když už jde o stopy většinou to tak je. Nebývá snadné ale kdo se v tomhle má vyznat? "Tady někdo už byl." Ohniště bylo sice vyhaslé, ale o klus dál jsem slyšel hlasy. Do parády! Co to bylo za lidi? Nejsou dlouho pryč a teď jsem to uviděl. Sedí u vody a chytají ryby, tak proč zhasili oheň? Nebylo mi to jasný, ale radši jsem se vrátil. "Jsou dva a mají pušku." Jasně. Ryby se loví prutem. Něco na tom ale bude. Mám vám to vysvětlit? "Jedná se o symboly lovců." "To jo blbe, ale asi nejsou blbe!" Tak tohle mi řekl a já se styděl. Styděl jsem se tak dlouho, že mi sežrali prase a co si o tom myslíte vy? Existuje něco jako? Rád bych se o tom přesvědčil.
"Běž se podívat co dělají blbe! A když tak jim řekni ať ti dají rybu." Tak jsem teda šel, jenomže oni tam už nebyli. Asi chytili rybu a teď jí pečou. Tady budou ryby. Taky si jednu chytím! A tak jsem seděl u vody. Začalo mě to bavit. Čuměl jsem do blba a chytal ryby. Najednou slyším kroky. Ani jsem se nehnul. Kdo by to mohl být? Medvěd! Ne. Medvěd to nebude. Co by tady dělal? Otočím se a bylo ticho. Takový ticho, že by slyšel spadnout špendlík. "Haló! Je tady někdo?" Nic. "Haló!" Zkouším to ještě jednou. Už jsem čekal opravdu na všechno. Jenomže opravdu nic. Vracím se do tábora abych vám řekl co jsem zažil. "Blbe!" "Mohl to být medvěd! Co by ste dělali vy?" "Asi bychom ho zabili a snědli."
Říkají mi blbe blbé. Na to jsem si už dávno zvyknul, ale jak vás můžu přesvědčit to nevím. Měl by si to vyzkoušet a kdo půjde první? "Blb."
Tak jsem šel a donesl rybu. "Tohle jsem tam našel."
"Tam je voda?"
"Proč už tam dávno nejste?" Teď se karta otočila. "Volové! Když jsem chytil rybu, tak tam bude taky voda!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama