Duben 2018

Tabáček

30. dubna 2018 v 5:55 | Mini
.

Jsem hotovo

30. dubna 2018 v 5:46 | Mini
Většinou se nic neděje. Klid před bouří? Říkám tomu mrtvej čas. Vždyť čekat můžou jenom králové! A asi jich tady máme strašně moc. Něco jinýho je když tam nic není. Nepotřebuji prázdné nádoby. Král chce víno! Tak mu skočím pro víno. "Tady jsem si dovolil přinést to nejlepší co mám." Snad mě to pochválí i když na kritiku jsem taky zvyklí! Říká "Ano z tebe je dobrý vinař." To jsem rád. Odnesl jsem si dukát a říkám "Pochválil nás." Naši čekali, že bude kritizovat. Jsou mile překvapeni. "Co říkal ještě?" Jenom dědovi se to nelíbilo. "To bude chtít další a kde to máme vzít?" Tak takhle ne dědo! Pořád máme co zlepšovat a král to je významná osoba a chce další. Děda nám vyprávěl jak to tenkrát bylo. Král řekl je kyselé a my věděli co máme dělat a teď?


Blek rozesmál bábu

29. dubna 2018 v 18:22 | Mini
.

Blek

29. dubna 2018 v 18:12 | Mini
.

Černý pes Blek

29. dubna 2018 v 18:02 | Mini
Ještě je to štěně a s každým si hraje, ale taky vyroste a bude radši ležet u boudy. Teď na každýho štěká. Snad se to taky naučí!

Blek a Kohout

29. dubna 2018 v 17:42 | Mini
Právě prohnal kocoura až na střechu a teď je na řadě kohout, ale ten se nedá. Blek štěká a skáče jako vyjevený. Kohout stojí a čepýří se. Proto bere bába bleka každé ráno do kuchyně. Aby se kocour mohl v klidu nažrat. Taky mu dala misku na polici kam Blek nevyskočí.

Blek To štěně umí vyprávět

29. dubna 2018 v 7:02 | Mini
O Blekovi, je černý a ani mu to nevadí. "Bleku, pojď vykoupáme tě!" Teď zalezl pod stůl a jen těžko ho z tama budu dostávat. Tak až se vrátím. Jenomže to už přišla Babička a že nikam nepůjdu dřív než Bleka nevykoupám! Tak co se dalo dělat. Vlezl jsem pod stůl pro psa a vytáhnul ho za nohu ven. Ten ječel! Ve vaně se mu líbilo a když jsem ho fénoval, tak štěkal. Vypadá to jako Dášenka, ale není to ono. Kdo chce číst?

Zase mi to nevyšlo

28. dubna 2018 v 5:23 | Mini
.

Dospěli jsme k nule

27. dubna 2018 v 13:13 | Mini
Jenom né o ní.
Co to tak voní?
To bylo v loni. Pořád ten samý příběh o koních v ohradách co nemají tu zlost? Už jste někdy krotili koně? Je to snadné. Jenom nespadnout. Ten na provaze si to taky říká a nemůže se už vrátit. To se musí podařit. Držím mu palec. Dávám palec nahoru a kde jsem byl tak dlouho? U zubaře. A co dáváte koním? Aby se nasplašili! Dej tam ještě jedno. Jsem jako na trní. To musí vyjít!


Autor sexu? Puškin

27. dubna 2018 v 6:29 | Mini
.

Učeniki my s ablakami

27. dubna 2018 v 6:25 | Mini
To jsou tatu. Text písně najdete na stránce tatu.ru! Uvědomte si, že to chce umět jazyky ať víte o čem to je.

Run

27. dubna 2018 v 6:11 | Mini
Předělat všechny Runcajze. To bych zvládnul. Správně je Rumcajz.

Sex

27. dubna 2018 v 6:00 | Mini
A která nemá chlapa jako by nebyla. Aby bylo na co dívat děvčata! Tak jsem se hodil do gala. Pro mě to znamená učesat se a jít na věc. Konečně souhlasila. Co to dalo přemlouvání!

Poslední rána do palice

26. dubna 2018 v 12:42 | Mini
Vzal jsem to zkratkou. Čekalo na mě totiž hodně práce a já se už nemohl zdržovat. Žeprej na tom dělají. Spí! Nikdo tam ještě nebyl. Teda nepočítám tatu. On je tam pořád. Přišel jsem za ním a říkám: "Tato tato?" Asi mi rozumí. "Tato ne." a směje se. Já nevím proč, ale smál jsem se taky. "Tak to bude dobrý uvidíš." Tentokrát jsem mu věřil. "Chceš koblížek?" "Ano." Našli jsme společnou řeč. Já mu vyprávěl co dělám a on poslouchal. Potom mě zastavil. "Umíš anglicky?" "Ano. Co potřebuješ?" "Přeložit návod." Ukázal mi tlustou knihu a že tomu nerozumí. Byl to manuál k televizi kterou si koupil. "Umíš jí zapnout?" "Umím synku. A ty umíš přeložit manuál?" Tak tak. Není blbej, chce mě otestovat. Možná že má něco lepšího. Něco na čem se dá zbohatnout. Já jsem tomu věřil, že jednou budu bohatý! Řekl jsem to tatovi. "Tak to dokaž!" To byla výzva. Začal jsem překládat a práce neměla konce. Ne. Není to snadné ani pro ně. Napsat manuál k televizi? Televizi zapněte tlačítkem on a tady to by to šlo, ale co dál? "Tato? Jak tu bednu vypínáš?" "Ještě jsem jí nepustil."
Televizi zapněte do zásuvky. A tady byl problém. Televize byla na 110V. "Kde si to koupil?" "To je Japonec." A my máme 220. "Anténa šlape, ale nemám 110." Tak to pomůže trafo. "Mám ho doma. Mám ho přivést?" "Ty si hlavička! A taky tam bude pojistka." "Nebo to můžeme přepnout." Četl jsem manuál. "Tak to udělej." Úplně mě dostalo, jak je to jednoduchý! Jenomže. "Co se stalo?" "Potřebuji Japonskou zásuvku." Takže dnes se ještě na zprávy dívat nebude. "Tato dnes to nebude." "Jak to? Synku?" "Musím letět!" a "Zítra se stavím."

Tento příběh se stal

26. dubna 2018 v 12:24 | Mini
Nevím kolik ti je, ale vím, že existuješ. Tak snad se máš dobře. Hlavně zdraví! Trošku toho štěstí toho taky. Potkali jsme se na ulici. Je to už dávno a on mi vyprávěl jak se má. Nic moc. Povídal mi, že ho žena opustila i s děckama a nakonec řekl nevadí. Najdu si novou. Znám ten příběh naspamět. A tak se ptám. Proč k tomu došlo? Žeprej chlastal, ale s tím je konec. Opravdu? Opravdu. Už na to nemám peníze. "A co práce? Práci máš?" Říkal že ano. Že dělá mechanika ve firmě co vyrábí stroje. Tak to asi moc práce nemají!

Čísla jsou tak jednoduchá!

26. dubna 2018 v 11:38 | Mini
Povíme si něco o dvojkové soustavě. Logicky ano, ne. Neplést si to prosím s jedničkou a nulou! Tady hodně lidí dělá chyby. Navrhuji yes a no. Ve dvojkové soustavě to jsou pouze čísla. Možná odlišit nejdou, možná že počítač pozná napětí, možná to bude na desce (motherboard). Je potřeba prozkoumat.

Ano je to tak

26. dubna 2018 v 11:32 | Mini
Řešil jsem problém, kde jsem vlastně byl a nevyřešil. Tak to abych si pospíšil. Bylo 25. dubna 2018 a já měl ještě napsat, že to řeším. Jak to dopadlo? Můžete se dozvědět v aktualitách. Když se přihlásíte do odběru novinek.

Chtěl bych mít postel s nebesy a alespoň dvě stený adresy

26. dubna 2018 v 11:23 | Mini
Moja mi říkala, že se mám odstěhovat. Jenomže to nejde! Dobře. Znám důvod proč ne, ale vám řeknu proč ano. Ne. Písmenka za to opravdu nemohou, nebo mi chcete ukázat MMM? Sranda. Moja říkala že to je TABÁK a hrají KABÁT. Tak to jim teda závidím. Já tady mám celkem dobrej text. Chtěli by se na to podívat?
Už rok jsem cvok. Něco jako dole v dole, nebo raci v práci. Celý album by se tak mohlo jmenovat. Moja říkala, že sem, tak dem? Ona je ze Sloupu a docela dobře se vyzná! Proč vám to říkám? Ptala se na cvoky. Máš cvoky?