Březen 2018

Seznámil jsem se. Hledám.

31. března 2018 v 15:26 | Mini
Když se seznámíš, tak už nehledej. Když tak. Jenomže to není seznámil jsem se a hledám to bych taky pochopil. Jsou to dvě věty, kde nezáleží na pořadí! Logicky, prosímvás. Já jsem mechanik!

Vzdálený přístup

31. března 2018 v 15:15 | Mini
.

Opakování je matka moudrosti

31. března 2018 v 14:59 | Mini
.

Prohrávám souboj s časem

31. března 2018 v 14:13 | Mini
Myslíš, že příjde taková doba? Že schizofrenici budou vyléčení? Jsem Schizofrenik. Projevuje se to tak, že mluvím sám se sebou Nahlas i potichu a vidím mraky. Jsou stále blíž a blíž! A potom zmizí! Konečně jsem usnul.

Článek v novinách

31. března 2018 v 14:00 | Mini
Najděte si místo a to hned!
Co kdybych našel třeba zázrak?
Takových tady bylo! A nic.
Asi neznají ještě sílu bloku, to nevadí. Pokusím se.
Tenkrát jsem začínal jako amatér, který chce napsat knihu. Lexa sem tomu tenkrát dal jméno. Ten je tady doma. Bylo to tuším někde vydaný, ale to si už nepamatuji. Tak že mi nezkoušejte psát, radši budu dělat mechanika. Neobjevili jste ještě sílu blogu!

Vleklá nemoc

31. března 2018 v 13:48 | Mini
Nemůžu si pomoci. Zvítězit nad nemocí!

Není mi pomoci

31. března 2018 v 12:12 | Mini
Leda že by hodina měla sto minut a den sto hodin! Hi

Děcka neví

31. března 2018 v 11:45 | Mini
To by ses divil chlapečku jaký to tady bylo.

Je tu novej den

31. března 2018 v 7:14 | Mini
.

Maturita III díl.

31. března 2018 v 7:10 | Mini
.

Nebylo to tak žhavý!

31. března 2018 v 7:03 | Mini
První se zmněnil chaos. Ten říká:"Od nápadu uplyne dost času, aby se změnil v běžnou realitu." Když to tak bereš, budeš brzo blázen!

Na dálnici

31. března 2018 v 6:32 | Mini
.

Podle priorit

31. března 2018 v 6:03 | Mini
Vybudujeme silnou armádu! Strejda býval guma. Pojedu pro rady. Žeprej bydlí někde v Břeclavě. Tak to se mi hodí. Potom teprve nakoupíme tanky.

Větrák

30. března 2018 v 14:58 | Mini
My, ošlehaní hospodským větrákem rádi příjmeme tu změnu. V zimě, kdy teploty klesají hluboko pod nulu a je slyšet úplně všechno, tak budeme rádi když to vysvětlíte. Větrák je taky na stole. Už jsem to cucal hodinu a ticho. Tak říkám Frantovi "Franto, jak je to s tím kouřením?" "Pořád se kouří venku." Franta s tím nesouhlasí, ale drží hubu. "Franto. Jdeme si zapálit?" Nabízím Frantovi cigára, ale on ne, že nechce. Normální by bylo asi si vzít. Franta však ne. Že nebude chodit ven. Na stole přistál popelník a další pivo. "Tak to je jiná řeč. Co dávají v bedně?" "Odvolali Jantače. Kluci já jsem tak rád že se spolu bavíte! Tak že všechno dobrý! Jo?"

Proč jsem si vybral tento čas?

30. března 2018 v 10:49 | Mini
To mi přidělil bůh!

Soudruzi a soudružky soudruhu

30. března 2018 v 9:59 | Mini
My tady máme takový malý komunismus. Jako kdo co udělá a co řekne. Tak vám teda říkám. Stříkám. Jazyk český je hezký. Existuje už hodně dlouho. Zkuste si to najít, kam má jít. Do ústavu. "Vidíš to mě ještě nenapadlo.
Ústav pro jazyk český
Odpověděli mi. "Především potřebujete vyřešit, bla bla bla." To sem mohl zrovna jít na nádraží a tam požádat o slovo. Co se mi honí hlavou? Někdo je spokojený. Takový lidi vítám. Ústav pro jazyk český je sice hezký, ale slovo tam nedávají. Především. Co to vůbec znamená? Spíš asi potřebuji vyřešit. Palackýho, nebo Komenskýho? Komenský byl učitel národu a Palacký se od něho učil. Ti dva se nikdy nemohli potkat a tady to je. Proč Komenský zavedl diakritiku? A proč Palacký? Ještě mi něco nehraje.
"Ta nová řeč je o tobě." "Tak to ti teda pěkně děkuji." Podpořil jsem Palackýho, teda že bych ho chtěl mít v peněžence. Na to se už dívají úplně jinak. "Nepotřebuji toho mít moc, ale pravidelně." "Ty jsi robot?" "Ne." Právě jsem se stal robotem. "Chybí mi tady tlačítko na velké písmo! Uvažujte o tom.
M
Mluvili jsme ale o Komunismu. A teď se vrátíme do studia Kamarád. "Jů a Hele." "Kamarádi máme vás rádi!"

Tenkrát byla hrozná zima

30. března 2018 v 9:46 | Mini
Pamatuji si to docela dobře, když jsem kouknul na teploměr nevěřil jsem vlastním očím! -20°C To zamrzá nafta. Vytváří se malé krystalky ledu.

Zvyknul jsem si, že tam dál nic není.

30. března 2018 v 9:01 | Mini
Dlouho jsem tam nebyl, takže nevím, že staví. To bude změna ne? A co je tady? Mapa a GPS. Poslední aktualizace. Ta nejnovější! Běžte se podívat. Říkám jim. A oni šli. Z toho mám strach. "Co mi řekne?" "Ano. Už to mají postaveno." "Kecáš!" "Nekecám!" A tak tam jedu. Dálnice končí, dál vede cesta. Pryč z města. "Tady už přece mají dálnici a jak se dívám, není to pravda." Tak soudruzi tady byla chyba.

D48

30. března 2018 v 8:00 | Mini
Logický. Tam má být D52! A tak hledám kde to začíná. "Svačina!" Najdete ten rozdíl?

D1

30. března 2018 v 7:00 | Mini
Na dé jedničce se něco děje. Nelituji toho, že jsem tady byl. Najednou pravá a smyk! Vyletěl jsem z auta a potom. "Děj se vůle boží!" Policajti to věděli. Přijeli dřív než záchranka. "Co mám dělat?" "Dej mu umělý dýchání!" Už víc nečekal. Vytáhnul mi jazyk a dal. Potom mě převzali lékaři. "Rychlá tady bude hned." Ale on toho nenechal. Byl to dobrej policajt. Měl by dostat vyznamenání! Že jsem byl mírně potlučený, na hlavě boule, zlomená ruka. Dostal jsem jěště jednu radu. Když je zima, tak musíš jezdit opatrně! Víš jak to končívá! Vím. Probudil jsem se na pokoji a zjistil, že mi amputovali ruku. "To budou vánoce!" Naši už zapoměli. To už nikdo nevrátí! Doktor, který mě operoval mi to taky vysvětlil. "Buďte rád, že jste naživu." "Tak já jsem teda rád, ale co budu dělat strážníku?" "Jednou mi o tom budete vyprávět." To mě ještě nenapadlo. Vidíš a teď jsem si na to vzpomněl. Dám mu zahrát. Takový poděkování za odvedenou práci. Když se dostanete k bouračce je potřeba zajistit předevší dýchání.