Květen 2017

Už mě to spadlo tolikrát na hlavu, že to už nepočítám

26. května 2017 v 9:47 | Mini
Chcete vědět co za tím je. Chystala se velká bouře, bude pršet, večer se přiblížil a já jsem si vybral. Taky zodpovědnost vím, ale já zatím spím. Probudí mě budík. Ráno, zas vstanu zjistím co se děje a pláču. Tohle jsem fakt nechtěl!
Řeknu vám jak to dělám, protože to zapomenu. Nejdřív jsem si myslel, že pomáhá, ale on škodí! Vím. Co by se dalo dělat? Základem je higiena. Higiena je základ! Říkáte čistota půl zdraví! Co nemáš v hlavě, máš v nohách! Teď jsem dal rozkaz. Zítra je země. Potřebuji se zbavit špíny. Kam mám zajít? Zatím jsem doma. To poznali.
Jseš doma? Ano.
Tak to máš dobrý! Já už dávno ne. Kam patří smutek? Ptám se ho, ale on nic neříká. Tak to bude tady. Myslíte si že to sem už nepatří? A co to je smrt? To je smutný! Narodit se může. Zemřít musí! To jsem si uvědomil. Nemá to cenu. Zatím. Ptáte se jak se máš? Jsem rád že vám to můžu říct.
Venku se zatím schyluje k dešti. Bude pršet proč zalívá zahrádku? Du jí pomoc. Ještě si pamatuji, že děti chtějí pohádku! Byl jednou jeden Honza a ten šel do světa. Je to Honza popleta, protože šel do světa. Vydal se na cesty, které ještě nezná! Říkám babičce. Honzíkova cesta vedla do Nitry. Nitra. Tam byl už tak dávno! Jenomže tam se stalo, že našel kamarády. Honzo. Pozor! Tohle nebude dobrý! Jak jsem řekl tak se stalo. Brzy se dozvěděli co je zač a chudák Honza zkončil v cele. Babičko! Pomož!
Co se divíš? Sám si tak chtěl. Nakonec se dostal domů a byl rád že je doma.
Ještě teď říká, nebýt babičky asi se už nevrátím!
Tak Honzíkova cesta se vám líbila! Já vám povím zůstaňte radši doma. A vy, kdo chcete přeci jenom odejít udělejte to radši hned. Nepotřebujete nic! Řekni strýcovi a běž!
"Jedu na dovolenou."
Mám akorát strach. Docela normální strach jak to dopadne.
Byl jsem docela blýzko.
Co mi chceš říct?
Z čeho to bude.
To jsem si taky všimnul.
A ty tomu věříš?
Bývá zvykem dát něco nakonec.
Díky!
Byli jste fajn.
Sem tam se ozvu.
Bereš?
Tak dem.
Tohle je dnes nový!
Dodnes je záhadou, co se vlastně stalo.
To už nedá nikdo!
Kde si byla, když se rozdávali karty?
Pokusím se hádat.
V Americe.
Jenomta předsatva, že tam jsem je kouzelná!
Alespoň se něco děje.
Bylo to celý o tobě. Řekni mi důvod!
Do práce chodím zásadně pěšky, nebo jezdím na kole.
Je čas hodnotit 1-5 jako ve škole.

Záhada s názvem internet


Ještě víc se do toho zamotám. Internet - síť sítí něco jako velká rodina. Tata, mama, brácha všichni mají internet. Když tata potřebuje opravit auto, tak najde servis na internetu. Když mama potřebuje poslat inkaso, pomůže jí internet. Brácha tam hraje hry a já? Na co vlastně mám internet já?

Když se něco pokazí, opravím.
Jednou za mnou přišel brácha, že mu nejede internet. Co jsem měl dělat? Najít vadu, důvod proč to nejede byl v nastavení. Brácha si trošku hrál.
Kdybych to neznal, tak to nedám!
A jak to tenkrát bylo?
Nastavil jsem přepínače a natáhl drát, protože Wiffi byla mimo asi něco bylo. Daleko to není, Franta se už žení! Našel si holky! Už není sám! Kluci si hledají holky, podle mámy. Celá maminka je ta fanynka.
Tata na to jde jinak. Nefunguje mu auto, tak koupí nový. Máma radši neříká nic. Tuhle jsem slyšel jak se hádají. To asi tatovi zase nejede motor. A opravdu. ráno stálo před barákem na parkovišti nový auto.
Tata byl spokojený, to poznám. Taky jsem hned jel auto vyzkoušet. Sousedi mohli prasknout vzteky. To poznám.

Čekání na vodu


Takový sucho tady ještě nebylo. Najednou vidím karavanu veubloudů. Uvědomuji si, že tady nikdy nebyli. "Pít!" "Vodu!" Žadoním. Ne. Opravdu to tak nebylo. Zatím si můžu napustit vodu a dívat se, ale co bude dál? Žene mě to do extrému.
Zjišťuji, že voda je zázrak. Ten kdo jí má hodně, tak asi nevěří co všechno je voda.
To ještě doženu. Posílám květiny.
A léta běží dál.
Někde tu sem.
Potřebuji inkoust. Napsal jsem do novin inzerát.
Jen si ulev a řekni co máš rád.
A tak jsme na sebe zbyli. Už tady nic víc není. Cítíte to chvění? Renča zatím uvařila oběd. Mám přijít, jenže to bych musel už vyrazit. Přeci jenom je to daleko. Tak na tom si dám záležet.
Už vám někdo řekl "Pojď dál?" Tak to umí jen Renata. Vlastně je to obyčejná holka, která ráda vaří. Začalo to tou kaší. Prej "Umíš uvařit krupičku?" Samozřejmě že ano. Tak jsme vařili. Já míchal ona stála a sypala do mléka kaši. Najednou Bylo to tuším na stole přistál popelník. To bude tím, že se nesmí kouřit. To sem jí neřekl, že kouřím.

MDDNemáme děti. Nemohli jsme mít děti a to je to nejcenější co mám. Udělám pro ně všechno! "Můžete si adoptovat dítě."
Zastavil jsem plyn. Ventil má dvě polohy ON-OFF příště by to mohlo být tlačítko! Ale vraťme se k dětem. Mají MDD a co že jsem si pro vás připravil? "Děcka chcete si přečíst pohádku?" Malý Alex ještě neumí číst. Těší se do školy, kde ho všechno naučí! Hlavně na tělocvik. Chce být jako jeho sestra. Ta už dávno skáče!
Na těchto pár písmenek asi nezapomenu. Nejlepší bude když počkám na ně. A jak to vlastně chtějí děti? Nemá smysl se ptát proč? Vlastně to bude pěkný průser! Už vím, proč nemám děti. Nebyl jsem na ně připravený! Vlastně nejsem ani teď připravený. Všechno dávám sem.
Vlastně na tom budeme podobně, tak se snaž!

Návod na úspěšný blog


Držte se návodu. Ani to nedopovím. Někdo zvoní. Du mu otevřít a cítím, že nadešla má chvíle. "Někdo zvoní! Běž otevřít!"
No jo. Vždyť už jsem tady.
"Kdo to je?"
Nevím. Ještě jsem neotevřel.

Zaži Září

26. května 2017 v 7:16 | Mini
Vítejte, vy kdo teprve dete. Bacha má stejný program se zmněnilo v to je dobře, že má stejný program, ale vy, kdo tohle nesnášíte a zrovna vás není málo si radši udělejte vlastní!

Není to posunem

26. května 2017 v 5:57 | Mini
Jak jste to spočítali? Dostane se opravdu na každého? Lidi berte si? Nebo jak?

Budu mééchanik

26. května 2017 v 5:53 | Mini
Co očekáváte od mééchanika? Třeba že vysvětlí co chce.
Co čekám od světa? Tady mělo být asi světla, ale to l! Musím opravit l.

To už tady bylo. Vím. Musel jsem to však zopakovat

26. května 2017 v 5:47 | Mini
Divný, ale když se nikdo nedívá?


To už je současná politická situace

26. května 2017 v 5:30 | Mini
Ozvalo se z rádia. To je už tolik? Poslouchám dál. Pouštím to nahlas.

Pokoušel jsem se vyladit rádio

26. května 2017 v 5:11 | Mini
Jenomže podle tebe to je jenom rádio. "Zeslab to."
Co se děje uvnitř, když to zeslabuji?
Zajímá vás to?
To kolečko, kterým motáš je vlastně odpor, který mění poměr mezi napětím a proudem, když se mění a to má za následek, že zesilovač (tranzistor) zesílí signál z antény míň anebo víc.

Co jsem napsal to jsem řekl

25. května 2017 v 11:28 | Mini
A co si o tom myslím? Co jsem řek to jsem řek snad jsem to nepoplet. Že to tak má být! Tak ještě jedno. Myslete si o tom co chcete ústava to zaručí.

1E

25. května 2017 v 7:01 | Mini
Určitě si vzpomínáte. To jsem zrovna začal chodit do školy a učit se množiny. Teď už nejsem naivní. Pomohly mě k tomu právě ty množiny. Málem jsem zapoměl. Taky abecedu a chodil jsem rád hrát hokej, ale nejlepší byl tělocvik. Tělocvik má dvakrát. Dvě hodiny týdně. Děti znáte děti? Jsou veselé a hravé. Rádi soutěží to jsem si zjistil, ale opravdu tomu tak je?

Zase chyba

25. května 2017 v 6:00 | Mini
Chyba je když něco nejede a velká chyba? Je potřeba ještě vyřešit chybu. U nás to znamená najít a opravit program programem. U nás to je třeba špatná žárovka, která nesvítí a musí se vyměnit. To znamená zajít pro novou a starou nahradit. Taky to může být něco jinýho! Existuje hodně chyb a kdo je neřeší musí platit opraváře.
To se zastaví na šestnácti. Vy to dopočítáte do dvaceti. Takový je systém. Nový slovo.

Nové slovo

25. května 2017 v 5:42 | Mini
Svoboda

Já už v tom dávno jedu s váma

24. května 2017 v 15:59 | Mini
Vzpomeňte si jenom na pumpu, tam ná bylo taky pět. Už jsem to chtěl mít z krku, a proto jsem toho nechal. Chyba. Kde asi najdu novou práci? Aspoň tak dobrou jako je tato. Mohl jsem zůstat nic mi v tom nebránilo a toho betonu! Betonu je fakt hodně! Pořád se staví! Pořád mají práci a kdo? Pumpaři. Teď už tam jsou jenom čtyři. Lola, kdo? "Co to děláš!"
"Blbnu. Krásně se u toho přemýšlí!" Vlastně nemusím myslet a to mi vyhovuje. Takovou práci mám rád! Musíte se smát?

Nekuřte! Radši pracujte

24. května 2017 v 14:52 | Mini
Tohle je tak, že nemůžu si sehnat žádnou práci. Když se zeptají jesli kouřím, tak řeknu, že ano a oni se se mnou už víc nebaví. Opravdu je to tak těžké přestat? Když chcete práci tak ano.

Systém moraváků

24. května 2017 v 9:48 | Mini
Zatáhnou tě do sklepa, tam tě vožerou a zjistí jestli je to sudy. Potom pít.

Nové písmeno Ψ

24. května 2017 v 5:47 | Mini
To bude kaktus. Vypadá to na kaktus anebo to mohou být vydle v jídle. Především je to obrázek, který mi něco připomíná. Tak to je.
Úkol dne. Zjistit co se stalo.
Je mi to jasný. Musí mít stejný program, tak mu tam pošli vir! To je enter. Tak co? Pošleš tam ještě zprávu?
Platí pro majitele firmy, tak že nic novýho pro mě. Říkají. "Tak to konečně zkus!" a já tady zatím řeším trestní rejstřík. Potřebuji vědět, jestli jsem něco neprovedl. Konečně jsem se dostal k tomu, abych Vám to řekl. IC - identifikační číslo přidělené soudem a kde to mám asi tak zjistit? Snad to už tak funguje. Tento systém se neujal. Zkouším open offic.

Q

23. května 2017 v 12:01 | Mini
Q

Bude to bez děje

23. května 2017 v 6:30 | Mini
Na. Mám počítač a dobře vím, že nejsem sám. Dobře vím co dokaží počítače, ale nesmí se to přehnat, jinak můžete počítat se vším. Počítač jako kalkulačka, počítač jako psací stroj, počítač jako telefon to všechno jde. Počítač je taky zdrojem informací. Tady bych se zastavil. Kvalita informace.
Jak se to jmenuje a co to umí?
Je to budík a umí zvonit. To taky umí počítač, ale je lepší mít doma budík.
Na počítači si můžete taky celé hodiny hrát hry, proto potřebujete budík. Když už je osum měl by vás zbudit.
Počítač jako nástroj.
Snadno upravíte. Stačí si všímat kam mířím. Ovládají stroje.
Kalkulačka, psací stroj, budík je toho mnohem víc! Informujte se taky na zabezpečení, prověřujte stránky, skenujte stažené položky a kontrolujte hesla.

Tak to tak uděláme

23. května 2017 v 5:50 | Mini
Ještě víc psychologů!

adba

21. května 2017 v 10:00 | Mini
Pořád mi tam něco chybí, ale to už je na vás. Snažte se velký písmena To si můžu napsát, proč ne adba.