Dneska to musí být hotové!

14. února 2017 v 4:48 | Mini
Tak to řval šéf na lidi a ti kmitali a plnili rozkazy. "Ty běž!" Tak já teda dojdu až to bude hotový. Kdy to má být hotový? Ptám se šéfa. "Dneska."
To nepůjde. To je moc brzy.
"Neser mě a makej!" Zase neřekl co mám dělat. Tak takovýho šéfa nepotřebujeme! V klidu šéfe!
"Běž nebo tě vyrazím!" řekl už normálně. To musí mít dobrou náladu. Obyčejně to někdo odskáče, ale tentokrát to vypadalo, že bude normální.
"Plán splněn!"
"To je v pořádku. Zítra si to zopakujeme." Je potřeba plnit úkoly. Zase neřekl jaký, tak já jsem si teda vymyslel úkol. Zítra vstanu a půjdu do práce. Jenomže budík mě nevzbudil. Nemohl jsem usnout a teď se nemůžu probudit.
"Šéfe sorry jdu pozdě."
"Ty budeš čistit popelníky!" Křičí, takže nic se nezměnilo
"Vždyť se omlouvám. Zaspal sem. to se stává."
"Jenomže tobě se to stává pořád." Už říká normálně. Tak to nebude horký. Najednou přemýšlím co mám dělat. Aha. Čistit popelníky. Jenomže ve firmě, kde se nekouří to bude úkol nad mé síly! Dělám totiš v trafice. Ptáte se jak je to možné? Může za to čistý zjisk a EET. To nedovoluje kouřit, takže vlastně nemusím čistit žádný popelník. Šéf má na stole. Je čistý. Kvůli propagaci. Asi jsem ho vyrušil. Už zase huláká! V trafice se objevil divný mužík. Chtěl koupit jenom jednu cigaretu. "Šéfe? Můžu prodat jednu cigaretu?"
"Na vás čekám!" Ukázalo se, že ten mužík má dobrý nápad a byla na světě kusovka. Bylo mu tak čtyřicet a říkal, že už toho má dost. "Proč by se nemohly prodávat kusovky? Tak tomu říkám!" Hned to spočítal kolik by to stálo a kolik by se na tom mohlo vydělat. Šéf byl pro, ale řekl mu "To nejde. Co vy mi tady říkáte. To je blbost." A taky že jo. Tenkrát to stálo 3,50 a byla to opravdová pecka. Ještě teď to mám doma schovaný.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 firewolfi firewolfi | E-mail | Web | 14. února 2017 v 7:11 | Reagovat

Hmm zajímavý story. :D Já bych třeba asi nemohl dělat pod nátlakem šéfa a co hůř, třeba v nějaké fabrice.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama