Aral

27. května 2016 v 10:00 | Mini
To byl úplně jinej svět. Pro mě tak výzva. Utekl rok a já byl už spokojený, ale čekala mě nová výzva a proto jsem tam zkončil. To přece nevadí a ty noční! To byl přece trénink.
"Co když nás přepadne zloděj?"
"Tak zavřeme dveře a on se ven nedostane."
Jenže. Jenže co s ním tady budeme dělat?
Zavoláme polici oni si už poradí.
To tak bylo každý večer. Nic se nestalo. Tak snad. Oni už na to tak nemyslí. Buďte první! Kdo by to mohl být? Zatím jsem sbíral venku vajgly a vynášel koše. Peníze mi nic neříkali a proto jsem si to chtěl zkusit. Když mi zavolala paní vedoucí, tak jsem nebyl překvapený, ale moc se mi do toho nechtělo.
Na Aralu se toho dělo víc. Taky jsem si všiml. Jednou mi nejel šiml a přijeli jsme pozdě do práce. Byla zima a venku spousty sněhu. Nakonec Kamil přijel a odtáhnul mě auto do servisu. I to se tak může stát. Praskla mi hadice chladiču, fridex zamrzl a já jsem nic nepoznal. Tak taková byla zima. Přijel jsem až na Aral, jenomže jak zpátky? Proto ten Kamil. Kamil Nedoma. Jezdil za mnou na kávu. Znám ho ze školy. To mi bylo osudný! Kolik my jsme se toho nadováděli a teď? Teď mi to auto nejede. Jednou jsem koupil benzín a s Lenkou jsme ho nalili do nádrže. Potřeboval jsem tenkrát trychtýř, tak jsem koupil trychtýř a teď ho mám doma. To je všechno, taková památka. Proč jsem vlastně zkončil, když tam bylo tak dobře? Právě proto. Ty noční si ještě pamatuju a jednou si určitě vzpomenu na Lenku, na Kamila na ty nekonečný směny, kdy jsme uklízeli vajgly. Bude se hodit.
Šéf byl ras. Vzal ho ďas, ale jenom na chvíli ať ďase bude zase třeba šéfa rase!
Až jednou. Přijeli zloději, natankovali za tři stovky, ale auto už jim nešlo nastartovat, tak tlačili ten starý krám pryč! Kde byli? Chytil jsem je až na samém konci cesty, sebral jsem jim občanky a zavolal polici. Však ti si s nima už poradí. Přijela policie a já jsem dostal, že jim beru občanky. Tak takhle né! Moji milí! To jsem zrovna mohl benzín ukrást sám!
Tohle je výstraha a jinak to nešlo udělat. Kdybych měl pistoli, tak je zrovna zastřelím!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama