Případ pro FBI

27. září 2015 v 20:08 | Mini
FBI vyšetřuje zamotaný případ. Sedím po tmě a čekám, jenomže tohle prý nemělo být! Mrtvola v komíně. Už značně rozpadlá. Na tohle jsou zvyklí. Je to jejich práce hledat vraha. Potřebují k tomu můj příběh?
Je to jednoduchý. Vrah zabil ženu a nacpal ji do komína. Znáte jí? Oběď už byla na expertíze, teď mají najít vraha. Cizinec? Ne. Ten nemá důvod. Muselo by se jednat o maniaka, který vraždí na objednávku. V tomhle případě šlo s největší pravděpodobností o někoho blízkýho o někoho, kdo má spoustu času nacpat mrtvolu do komínu a doufat, že se to nikdo nedozví!
Kominík, který čistil komín našel oběť. Byl v šoku, když mrtvolu vytáhli ven, potom se zasmál. "To jsem přece já!"
"Co jste dělal?"
"Čistil komín."
"Kdo si to objednal?"
"Paní domu."
Takže mrtvola nejspíš nebude paní domu. Potřebujeme znát adresu, kde bydlí. Tady začneme. Zeptáme se u sousedů, jestli neviděli něco podezřelého. Je možný, že si někdo všiml. Potřebujeme znát den úmrtí.
"Hodinu smrti určí pitva."
"Už víme o koho se jedná. Není to uklizečka, jak se domníval kominík, ale majitelka domu."
Kominík našel něco podezřelého, zavolal na policii a ta kontaktovala FBI. Teď už víme o koho jde, ale vypátrat vraha, to dá trochu práce. Proč majitelka zemřela? Našli jí v komíně domu. Nešlo o dům, šlo o pomstu. Má děti? Musíme je kontaktovat. Mrtvola zatím dorazila na pitvu.
V tomhle stavu je těžké odhadnout o koho se jedná. Pomůže dna. Na těle objeti jsou patrné stopy násilí. Takže byla zneužita. "Topilo se v krbu?"
"Ne. Netopilo." Říká služka.
Vrah asi netušil, že se v krbu netopí. Potřeboval se zbavit mrtvoly. Kde může být? Šlo o sexuální zneužití. Stopy po dlouhém penisu v krku a v pochvě. Museli se znát, takže když zjistíme, kdo je ta žena, zjistíme i kdo je ten vrah. Přítel, nebo taky hodinová známost.
Jednalo se o kurvu.
Takže už známe její totožnost. Nebude to však snadné. Prohlédněte záznamy kamer. Nakonec toho lumpa dostaneme. Zeptáme se v okolí, jestli jí někdo nezná. Pomůže fotografie.
Byl to její milenec, který se mstil za fotky.
Zveřejnila fotografie oběť? Kdo mohl dát fotografie na internet?
Ctitel. Ctitel je vrah!
Už ho našli. Teď dělají na jeho doznání.
"Znal jste tuhle ženu?"
"Ne."
"Lžete."
"Kdy jste viděl dotyčnou naposledy?"
"Minulý týden."
"Lžete." Ne. Nebude to snadný! Ale je to on.
Dostal dvacet let.

Bez odvolání. Když ho vedli od soudu jenom se smál.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama