O FBI

10. září 2015 v 11:26 | Mini
Živýho, nebo mrtvýho! Jako mrtvej vám nepovím nic a jak jsem se tam vlastně dostal? To je na dlouho. Nejdřív jsem ale vyhodil všechno, co už nepotřebuji, pak nechal odvést počítač do bezpečí a nakonec šel i já za ním. Možná si myslíte, že jsem to dělal zbytečně, ale mě to zbytečné nepřipadalo, když mi rodina nedávala žádnou šanci, tak co jsem měl teda udělat?
Pořád se hádáme a to je něco nesnesitelného! Tak jsem se rozhodnul, že půjdu zkusit štěstí! Chvýli jsem byl na dlažbě. Poznal romana, ten taky měl takové problémy a když jsme se bavili na téma co budeš dělat, tak jsem mu řekl, že budu dělat. Dělat. Chvíli jsem bydlel u něho na boudě. Nebyla to taková bouda, jak si myslíte, ale to už je pryč. Roman byl vážně skvělý! To on mi dal doporučení jet do města.
Londýn.
Londýnské metro bylo moje útočiště. Jednou se tam strhla bitka, to když jsem vysvětloval pacholkovi kde jsme. Nestalo se nic vážnýho, jenom nepochopil co chci. Dal jsem mu do nosu, ale to nebylo to poslední. Musel jsem si vzít prášky, proto jsem vylezl z metra a našel lékárnu Chemist's. Ta mi byla osudnou. Všichni chtěli prášky na hlavu. Já hlavu na prášky. Teď ji mám doufám, že to říkám zprávně. Chvíli jsem byl v nemocnici. Hospital. Tam jsem pochopil, že žádná FBI neexistuje. Tak jsem se vrátil domů hledat Romana.
Jenomže jsem ho nemohl najít. "Pomůže FBI." Znali jsme se dobře. Dlohé hodiny jsme seděli venku a mluvili o FBI. Někde tam musí být! Musím se zeptat.
"Kde je Roman?"
"Loni zmrznul."
Uvědomil jsem si, jak dlouho jsem pryč. Tohle není FBI? Ano. Tohle je FBI. Policie jako jiná. Řeší vraždy a když někdo umře, tak proč! Stáří je s FBI. Moje FBI.
Proč to říkám? To ví FBI!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama