FBI

9. září 2015 v 12:35 | Mini

Jak to dopadlo? "Zase zítra." Zase zítra, jenomže já už nevydržím čekat! Tohle nejsou žádné vánoce, aby byli jednou do roka. To se musíte jinak otáčet, aby všechno fungovalo. Možná že tohle není zrovna dvakrát výhodný, znám i lepší práci, kde si vydělat. Já jsem však všechno vsadila.

Do zítra, kdy už bude všechno normální a lepší už nečekám. Zítra poví zase zítra. Za darmo zítra. Dnes za peníze. Píše tam někdo? Vždyť jsem našel dobré kamarády. Jsou hluší a možná slepí. Všechno je na svém místě a nikdo se neptá proč to funguje?

"Jarouši, teplouši."

Jara se zvedl, chlap jako hora a asi mi teď dá po tlamě, nebo mi ho tam vrazí. Dělala jsem všechno možný, tak proč ne? Jareček se vydal dobrým směrem, ale na konci chodby se otočil a šel po mě.

"Neblbni. Mám ženu a dvě děti."

Past sklapla. Nádherně jsem si to užila. Ještě postříkat kečupem a vyfotit.

"Tak tohle chce vidět celá FBI."

V regále s kečupami je velikánský výběr. Je to jedno. Všechny jsou červený!

"Jarouši místo krve kečup."

Jarek se konečně doftípil. Vystříkl na mě kečup a fotil mě jak ležím na zemi. Zítra se tomu budu smát. Těm reklamám v televizi.

Jenomže ráno. Co budeme dělat ráno?

Přišel jakýsi chlap a že prý že je od pošty.

"Platíte inkaso?"

"Ano." a odešel. Za chvíli přišli dva a že prý jsou z televize

"Budeme u vás natáčet film."

"Ano?" a odešli. Na co ještě nepříjdou! Vždyť filmy se dělají úplně jinak. Čekám, že snad příjde Jarouš. Zase někdo zvoní. "Jarouši si to ty?" Mám už docela strach.

Zvědavá baba


Dokáže hodně věcí, například ví, že to co dělá strach strachem se musí překonat. Otevřela teda dveře, když se nikdo neozýval a šla se podívat až na konec chodby. Tam byl ještě ten kečup na zemi, proto vzala kýbl a umyla zem. Zavřela. Co se bude dít teď?

Zase někdo zvonil.

"Pizza pro paní!"

"Děkuji."

Neobjednala si pizzu. Je na to sama, takže čeká Jarouše. Toho nejsilnějšího chlapa ale on toho má taky dost. Nepřichází. Z režie dostávám pokyn. "Běž tam!" Tak to teda pudu. Jaryna je docela pěkná baba. Připravuji si řeč. Dobře vím, že to nebude potřeba přemlouvat Jaryna.

Nakonec se všechno vysvětlilo. Sedí doma, jí pizzu a povídá si s kamarádkou po telefonu.

Dvě nejlepší kámošky


Máte lepší konec? Jaryn přišel a udělal mě pěknýho monokla. Teď se stydím vyjít ven a on se všude chlubí, že mi dal co proto. Bitva byla dohrána. Režie bere vše. Marná snaha. Ve scénáři nic takovýho nebylo! A ten monokl mi nikdo však vy víte co.

Rozvrh hodin


Taky přišla řada na Jaryna. Má poslat děti do školy. Dostanou rozvrh hodin. Teď na začátku září ještě narozeniny. Slunce je ve znamení panny a kdo umí už aspoň trošku počítat ví, kolik dětí se kdy narodilo. Mila, ředitelka školky! Zítra se zeptám.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama