Zkratka

15. června 2015 v 15:01 | Mini
Tady si to zkrátíme. Je tam sice zákaz vjezdu mimo vozidla stavby, ale my přece jedeme ze stavby. Jeli jsme ještě čtvrt hodiny než nás zastavil nedodělaný most.
"Sakra. To tu ještě nebylo!" a tak se vracíme. Proklínám všechny vaše nápady zmetci!
Most ještě nebyl hotovej, chybělo asi třicet metrů. To se nedá! na druhé straně už byla vidět křižovatka a za ní cesta na kterou jsme se měli dostat. Jenže couvej dvacet kilometrů! Další hodina v pytli. Nebylo se kde otočit. Kolem hluboký les. Vduchu jsem proklínal všechny nápady, když najednou z ničeho nic se objevila pěšinka.
"Tady se otočíme!"
"Počkej, co když tady se dostaneme na druhou stranu řeky?"
"To musí být ňáká blbost."
"Zkus to!"
"Ne." A už mě nekecej do řízení! Vrátili jsme se až k tomu zákazu, jenomže tam už stáli policajti a dali nám pokutu, prej pro příště.
Takže si pamatujte co říkali, když nás honili. Tady si to určitě nezkrátíme! Byla to už druhá pokuta, kterou jsem dostal. Ta první za stopku, kde jsem nezastavil. To je ale tak dávno! Tenkrát mi chtěli sebrat řidičák. Tentokrát to bylo napomenutí a hned jsem byl o 1000,- ká chudší! "Takže se rozdělíme." Každej 250,-. Čeká mě kolotoč lží.
Manželka o tom zatím neví. Ta by mi dala.
Už teď vidím jak se ježí jako čert. Pravda každá koruna se hodí a proto jsme si to zkrátili. Jenže jsme neušetřili. Stříká? Nestříká! Není tam voda.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama