Co si brácha neuvědomuje

30. června 2015 v 11:36 | MInařík

I táta býval malej kluk


Kluci já vám povím. Byl to stejný rošťák jako vy. Bral mi hračky, protože se neuměl rozdělit. Mě potom stačilo docela malé autíčko, které se ztratilo. Tenkrát jsem plakal. Že nemám autíčko a brácha se smál! Jinak jsme byli bratři jak se patří. Co neumí jeden zvládnou dva. Jenomže to mě lezlo na nervy. U maminky měl zastání a teď se nejspíš hádají! Takže?

To malé autíčko se neztratilo


Je totiš kouzelný. Vždycky, když si na něho vzpomenu vrátím se a zase si hraju. Jako táta, jenomže on to nechápe. Taky jsme měli tátu. Byl na nás hodný! Všude nás fotil a bral to jako samozřejmost. Aspoň budete mít kluci památku. Říkal a smál se. Jak jsem pochopil nebylo to tak jednoduchý a teď, když se perete nejspíš ho potřebujete.

Nebylo to autíčko


Já měl tátu moc rád, ale on měl radši pivo. Byl to opravdu zázrak, když byl střízlivej. Jednou nás zapoměl ve školce a soudružka učitelka musela volat mámě, aby si pro nás přišla. Tenkrát jsem myslel, že bude po ní. Měla nás ráda a s alkoholikem se rozvedla. Zůstala na všechno sama a jak to tenkrát zvládala nikdo neví. Tady bych se zastavil.

Alkohol ano, ale pouze v rukou lékaře


Když se dřeš a výsledek není žádný, musíš věřit. Když už ani nevěříš, tak je něco špatně a teď je ta příležitost se napít. Zajít do hospody, dát si jedno, nebo dvě, protože hospoda má tu moc a dělá z chlapů chlapy. To jste milé slečny a milé paní nevěděli? Chodí ten váš do hospody? Konečně máte od něho klid. Můžete zavolat kamarádku a pěkně ho pomluvit.

Domů


Právě zavírá. Vrátí se domů a je na vás sprostý? Bije vás? To bývá důvod rozvodu. Ti naši se rozvedli kvůli chlastu, jediný přítel člověka. Jenomže tady se to tak nebere.

Není nic staršího, než včerejší noviny. Některé můžete číst každej den. Ty mám rád a vůbec mi nevadí, že jsou z pátku.Taková hádanka, anebo ftip, když se podaří.

Paní Jindrová byla v obchodě. Říkám. Jo? Jo. Ona tam musí být, ona tam totiš prodává!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama