Duben 2015

Mucha?

16. dubna 2015 v 16:44 | Mini
Víte jaký je rozdíl, mezi velkou muchou a malou muchou? Dva dny.

Zadostiučinění

11. dubna 2015 v 15:46 | Mini
Náhodou vím. Vystřílíte se navzájem a až padne poslední pustím si Plíhala.

Rozdělíme se na skupiny

11. dubna 2015 v 15:38 | Mini
Podle zájmů. Abych vám mohl říct pravdu na ty co jí znají a něco pro to dělají, než příjde něco naprosto nesmyslného. Jedni budou červení a druzí zelení. Někdo chce být zelený? Tak to teda slyším poprvé po čtyřicítce. Asi jsem chyběl, když mi úča dala pětku z diktátu. Dlouho jsem z toho byl konsternovaný ano teď už vím co to znamená a že jsou tři způsoby konsternace. Nakonec jsem to ale vždycky uhádal na trojku.

Je tady jeden prastarý trik

11. dubna 2015 v 15:21 | Mini
Lhát jak když tiskne. Přiblížit se a zmizet. Jestli se mi to podaří. Zmizet? To je dlouhá historie, vlastně není kam. Ta tma do které bych odešel. Radši zkusím napsat. Slova klasika. Stopy v dálce. Náplň rumová. Právě chystám zákusek. Vidíte to světlo v dálce? Kdo se odváží přijít až tam? Až někdo půjde, půjdu taky.

Ta moje je ze Sloupu

11. dubna 2015 v 13:23 | Mini
Už se to traduje. Zapoměla na tebe! Mě to ale náramě přišlo vhod. Když vyprávím o Renatě ze Sloupu tak tak torchu kritizuju EON a oni to netuší! Sloup je přece v každé vesnici! Ze Sloupu? Z kterýho? Zasměje se a nechá být. Ten kdo netuší. Samozřejmě, že mi to vyhovuje. Nejsem zvědavej na držkovou! A třeba už má jinýho! Tak tohle jsou moje parohy.

Znáte ženský?

11. dubna 2015 v 13:17 | Mini
Samozřejmě že to nejde, takže už se nikam nestěhuju.

Změna

11. dubna 2015 v 13:15 | Mini
Táhni dál, táhni za jinou! Veme si jen troje slipy vždyť to sama víš! Tak tohle má být ono? Vydrží to aspoň měsíc? Vždyť je teprve po velikonocích! Důvod, proč tam zajít. Trochu se najíst a vrátit domů. Můžu?

Rádio do hajzlu!

11. dubna 2015 v 13:03 | Mini
Hrajou tam ty samý písničky už několik let a nic novýho nemaj. Ráno mě budí Matuška, večer usínám s Kabátem. Mě z toho fakt jebne!

Profesore, vy jste mi to zavařil

11. dubna 2015 v 12:59 | Mini
Takovou rovnici vám vymyslí každej školák! Tak proč?

Alkohol

11. dubna 2015 v 12:37 | Mini
Zítra to vyřeším. Záleží na víle, ke které se odstrěhuju. Někdy si skočí na pivo do hospody. Kdo? Tak že já ne. Proč mě chce? Pochybuju o tom, že bych byl lepší, ale ona tam nikoho nemá! Zacpeme ji díru! Mučení povoleno. Uvážu jí k posteli a dostane na prdel. Chce aby to bolelo! Tak to si piš. Že to bude bolet. Lepší, než kdyby to byla psycha. Však mě to taky bolí. Raz dav tři a pak si teprve zapálím. Po třetí už naostro! Chce to však odvahu. Nebo chceš být sám?

V neděli se stěhuji do vily

11. dubna 2015 v 10:00 | Mini
Za vílou.

Zmrzlé srdce

9. dubna 2015 v 8:55 | Mini
Musíme ho zmrazit, protože je nemocné. Jinak by nemělo šanci pracovat. Tupani zatím vymysleli jak to udělat. "Pracujeme na jeho záchraně. Co Petra?" Snad to vydrží ještě rok, dva. Mělo by se ochladit a to pomůže. Jenomže přišli tropický vedra a Petra? Měla by o tom vědět. Ne. Já nejsem na chlapečky. Jednoduché to ale nebude. Zapadl jsem hluboko. Tady už není nic novýho.

Hody hody

6. dubna 2015 v 9:31 | Mini
Doprovody, postavíme ropovody, elektrárny fabriky, upečeme rohlíky. Dětem hry a hračky, tak kde jsou tykačky.

Hody hody doprovody

6. dubna 2015 v 9:29 | Mini
Dejte vejce malovaný, nedáte-li malovaný dejte aspoň bílí však slepička vám snese jiný.

Veselé Velikonoce!

6. dubna 2015 v 9:25 | Mini
To tam bylo taky napsaný, tak řekni básničku, dostaneš stovku a běž.

Co se změnilo za tu dobu?

5. dubna 2015 v 8:37 | Mini
Přibylo několik zajímavých článků. ukládání je stále delší a dny se prodlužují. To nemá nic společnýho s blogem. Na blogu už nepotkávám nikoho z té doby. Myslím si, že jsem zůstal sám, ale je to pravda? Jixo! Zeptám se.

To už píšu devět let sem

5. dubna 2015 v 8:31 | Mini
Úkol splněn.

Napadlo mě nabarvit vajíčka

5. dubna 2015 v 8:29 | Mini
"A budou barevný?"
"Budou. Všechny hnědý!"
Měl jsem schovaný dvě plechovky od žrádla, že se budou hodit. Jenomže je vyhodila. Takže se hodili Hi. Měl jsem je připravený na barvu, ale prý budou všechny hnědý. Barvy jsou krásný! Můžeš jim vybrat barvu podle ksichtu ale když budou všechny hnědý? Hi

Znáte autora

5. dubna 2015 v 8:25 | Mini

Moje tajná lásko z pátý třídy kam jsem s tebou chodil jako kluk.

Ono se řekne začni. Začít může. Zkončit musí! Už mám několik docela dobrých začátků. Dva. Ten první, to jsem se narodil a ten druhý to jsem začal psát a teď abych toho nechal. Každý článek je začátek má svůj děj a většinou i konec. Jak tohle vidím? Děj. Bylo-bude. Jednou větou. Pokaždé jinak. Ta láska byla skutečně tajná. Nevěděla o ní. Proto nebude. Dobrá. Víte, že píšu. Znáte autora? Věta na začátku není z mojí hlavy, ale hodí se. Bylo to tak a když jsme se fotili stoupl jsem si vedle ní. Nedávno jsem ji ještě jednou potkal. Přišla si koupit jízdenku. Říkám "Ahoj!" Petra se zarazila, ale poznala mě. Žeprý dělá číšnici v Internacionálu. Vždyť měla samé jedničky. Vázaná tvorba. Nic si nevymýšlím. Ze života. To se zkutečně stalo. Jak to mohlo dopadnout?

Šel jsem teda do toho hotelu a dal jsem si pivo. Přinesla mi ho a usmála se. "Co tady děláš?"

"Pozoruji, že si stále krásnější." Jak dlouho jsme se neviděli? Troufám si tvrdit že tohle je nejdelší láska. "Ten lístek jsem si kupovala schválně." Jinak má šalinkartu. Má děti? "Jsem sama doma."

Hotel by byl lepší! Ne dneska ne, má službu a nemáme ještě téma. To nevadí. Vydržím tady třeba do noci. Poručil jsem si dva rumy. "Proč dva?" Jeden pro tebe. "Já piju vodku." Tak dvě vodky a ještě jednou a ještě jednou. Tentokrát platím já. Usmála se. Ne. Tohle ti určitě nevyjde! Potom přišel takový velký chlap. Něco říkal Petře. To jsem ale neslyšel. Prej je to kolega a že za ní vezme zbytek služby. Takže? Deme? Už nevím kolik jsem tam přesně nechal. Čekala na mě na chodbě. Ještě jsem si odskočil. Měla klíče od pokoje. Ve snu jsem si nemyslel, že je ta nejlepší doba něco zažít. Většinou reaguji právě naopak, že odcházím, ale tady už nebylo kam. Usmála se.

"Já jsem byla tou nejlepší?" O tom mi chvilku povídej. Možná jsem měla samé jedničky, ale ty jsi byl vždycky lepší v tělocviku. Takže tělocvik má koule? Vyjeli jsme do třetího patra. Dívám se na klíče. 333. Teda tolik pokojů tady snad ani není! Je jich tady víc než myslíš a už mě táhla mírně pod vlivem za kravatu do dveří. Tady se už milovalo lidí! My budeme poslední. Hotel se má zbourat, protože sem nikdo nejezdí. "Počkej a co to parkoviště? Vždyť je plné aut." Ty tam jenom stojí. Nasazuje mi kondom. Ráno se tomu budem smát. Kruci. Kdo tady zpívá? Známá písnička. Mě se tohle teda ještě nestalo. Tak berte to prosím jako zkoužku. Tohle nemyslí vážně? Ale co mají dělat dva, když jsou sami?

Ráno mi řekla jenom přijď zas a odešla někam do města. Takže jestli tento hotel zboří? Volám všechny svaté! Co si o tom myslíte? Normální. Někdo musí, někdo může. Tak tohle se mohlo klidně stát, kdybych tam tenkrát šel.

Opakovat

4. dubna 2015 v 15:21 | Mini

Akci nelze dokončit

Je mi líto, ale složka není otevřená v žádném programu!

Storno? Opakovat? Baterka má malou kapacitu!

Jestli mi tím nechce něco říct! Jak se zdokonaluje? Neustálým používáním! Na co jsou státní poznávací značky? Tady mám auto pouze já!

Úkol splněný. Soubor přejmenovaný.

Jak se budou jmenovat? MEDOBA Kdo je pro? Kdo je proti?

Předně čím. Pádů je 7m.


Kačena čekala, že ji zabiji. Já jsem si chtěl udělat zatím fotku, ale baterka byla vybitá. Vynašel jsem způsob, jak nabít baterku a teď ji nabijím. Snad tam zůstali moje fotografie.

"Fotografie zůstali? Ty jseš snad blázen! Se ví, že film tam je." Nato tata

"Tato, jenomže teď je všechno jiný! Není tam film, je tam karta a na ní nemusí nic být! Když se vybije."

Tata tomu nerozumí. Je to hlupák! Kde byl těch 14 let? Když ani neví že brácha se ženil, je táta a já strejda a rozvedl?

Žena ho nechtěla už ani vidět!

Namořená dřeva.


  • Sem pouští, sem vlna, která se odrazila už včera.
  • Sem kaktusem plným vody
  • Sem tvá láska s a m
  • Sem slovo, které nevydrží věčnost
  • Sem slovo, který platí
  • Sem smrt bojíš se smrti?

Jen si to vyřiďte, já jdu dál. Už to máte vyřízený? Už mě to sere! Nejde s tím nic udělat. Zmněnilo se prostředí, připravuji operační sál. Ještě ta televize. Úplně jsem zapomněl.

Pokračujeme po krátké reklamě.

Ona si ho vezme aa tím dá jasně najevo, komu patří! To my jsme všichni stejní. Má to být kluk?

Co třeba Bolfík?

Andrea je fíkaná potvora. Svatbu odkládá. Svatba nebude. Tak jsem se spletl. Zmlátil ji a vypálil na bradu lilii. Vršek od piva chcete-li.

Stejně nejlepší byl vrch koulí!

Natočila mě o dvanáct stupňů. To je hodně. 25,- jedna hodina. Skoro celá!

Cela


Tak si zapnu alespoň rádio a budu dávat dobrý pozor. Zesilovač.

Rádio


Jednička s novými hyty Kiss.

Zesilovač


Odešel a už se nevracejl!

Dokonalá vražda


Jenom tu mrtvolu najít!

Unášejte princezny


Ví, kde je.

To snad není možný


Je to možný. Včera o tom psali.

Chladnokrevná kalkulace


V mém deníku není ani zmínka o penězích, tak snad pomůže Chladnokrevná kalkulace.