Září 2014

To máte matematiku

28. září 2014 v 17:35 | Mini
Vlastně jsem do školy chodil zbytečně. Všechno co potřebuji jsem se naučil ve školce. Nevím proč píšu. Snad abych se přiznal. Vím, že se to nelíbí. Hlavně ne češtinářům. Tenhle styl už kritizovali mí předci, jenomže v matice se toho zase tolik neděje. Nevím co je lepší. Já zkouším psát aby byla zábava. Ti kdo by to měli číst se jistě válí smíchy. Takový most do řečí. Kde začíná řeč být řečí? Když máma brečí. Dneska se to stalo. Bylo to slaný a mastný, vůbec mě to nechutnalo, takže jsem to zkritizoval.
"Tobě nechutná moje jídlo? Tak si táhni za tou pobouchanou do Sloupu." Práskla dveřmi a šla na hřbitov. Už vím proč. Už vím koho se to týká. Já to ale jinak opravdu neumím.

Proč je to tak drahý?

28. září 2014 v 15:49 | Mini
Ke každému kameni dáváme auto zdarma

Záhadná truhla

28. září 2014 v 15:10 | Mini
Nikdo neví co v ní je. Je zamknutá na deset zámků a nikdo nemá klíč. To je ale blbost! Může se přece vypáčit. Nikdo neví kde je. Tak takovou koninu už vážně nesnesu! Tady máte klíče!

Státní svátek

28. září 2014 v 14:58 | Mini
Václava jsem oslavil jako každýho. V hospodě už mě znají a jsou rádi, když tam přijdu. Dneska ale čepovala nová servírka. Holky tady vydrží většinou měsíc, dva a už je nepotkáš. Víckrát jsem si říkal proč to tak je. Nikdy mě ale nic nenapadlo. To Tomáš to je něco jinýho. Už tady bude rok a že se to oslaví. Poručil hned čtyři rumy a díval se dál co si dáme. Potěšilo mě to. Dneska nemám totiš žádnou náladu. Už si nevzpomínám kdy jsem měl.
"Je to pořád stejný!"
"Tomu nevěřím."
O něco se ale musím opřít, tak třeba o fotbal. Předpověděl jsem porážku Slávie. Škoda jenom že jsem nevsadil na vítězství Sparty. Zrovna sbíráme hrozny. Auto už stojí v garáži a já chci zjistit co je lepší. Mlčet? Ne. To už se asi nedozvím.

Všechno je vymyšlený

28. září 2014 v 14:45 | Mini
Ty taky!

Nové auto

28. září 2014 v 14:44 | Mini
To červené ferrari, které tady jezdí je moje. Ferrari poznáš podle značky. Většinou se jedná o číslo, které si snadno zapamatuješ. Něco jinýho je řídit Ferrari, to si připadáš jako ve filmu. Už si jela někdy v takovém autě?

Nudíš se?

28. září 2014 v 14:40 | Mini
Kup si medvídka mývala.

Básnička na pátek

28. září 2014 v 14:38 | Mini
Zase bude pátek
oslavíme svátek

Básnička na pondělí

28. září 2014 v 14:15 | Mini
Oral Ondra oral
zapřáhl dva voly
Do večera zoral
a večer šel volit

Básnička na neděli

28. září 2014 v 14:03 | Mini
Zeptali se hodnýho
je to něco jinýho
A co na to hodnej
já už budu jinej
Mě to ale nestačí
že už budeš jinačí

Zbytečná tečka

28. září 2014 v 10:07 | Mini

Sundal jsem ji napřet kalhoty. Jeans? Jeans. Pod kalhotama měli být kalhotky, ale nebylo tam nic. Tak to teda nechápu. Normálně holky mívají kalhotky, ale tahle byla na ostro. Co teda vyfotím? Holky nemyslete si že mě tohle vyvedlo z míry. Tahle krasavice byla určitě inteligentní. Že prý nosí kalhotky jenom když má krámy. Nemá potom totiš tolik prádla a nemá žádnou práci. Dva culíky.

Tak tahle krasavice určitě nemá žádný kalhotky. To poznám. Kalhotky se rýsují pod sukní a když je namočíte jsou vidět. Jaký ale bylo moje překvapení! Měla něco naprosto novýho. "Tak tohle jsou Tanga kominíčku!" Mezi půlkama měla šňůrku a ve předu trojúhelník látky ve stejné barvě.

Teď už mě to nevzrušuje, ale tenkrát jsem byl úplně hotovej.

"Helo ukaž mi kalhotky!"

Jenomže Hela jako že ne, že se můžu podívat na internet a tam že je holek dost. Ještě mi dala adresu. Tím to bylo vyřízený. Takže co si o tom mám myslet?

Něco jinýho by asi bylo Helo ukážeš mi kalhotky?

Nebylo. Protože Hela je slušná holka. Co tím chci říct? Musíte něco udělat aby jste poznali jaká je. Nemá cenu se hádat o slovíčka, to nikdo nemá to mají jenom kominíci a i těm už je z toho špatně. Vlastně to mají všichni. Všem je z toho špatně, ale nikdo s tím nic nedělá. Buďte rádi, že sem nepatříte. Je mi z toho zle. Tohle je moje práce a navíc si ji znepříjemňuji cigaretama a kávou.

Oni nemají tak rychlá auta

26. září 2014 v 8:52 | Mini
Oni ne. Oni si na tebe počkají!

Učím se už znovu žít.

26. září 2014 v 8:49 | Mini
Tak dlouho jsem chtěl babu a oženit se až jsem zůstal sám. Teď už je jenom fotím. První neví co chce ale chce to hned. Druhá neví co chce ale chce to hned. Třetí neví co chce ale chce to hned.

Učím se žít

25. září 2014 v 16:58 | Mini
Tak dlouho jsem chtěl babu a oženit se až jsem na to přišel. Zůstal jsem sám a teď je fotím. První neví co chce, ale chce to hned. Druhá neví co chce ale chce to hned. Třetí neví co chce ale chce to hned.

Blbost?

23. září 2014 v 16:44 | Mini
To se nic neděje to jenom stárneme a než si řekneme čím vlastně budeme je potřeba říct co jsme udělali my a co jiní. Ta paleta přiškrtila vodu tak že netekla. Díval jsem se přes okno a čekal. Snad jeden příklad za všechny. Jinak nic. Nevšiml jsem si až máma. Hledáte důvod? Tady ho nehledejte. Každý tomu totiš tomu rozumí jinak.

Rajon Morava

23. září 2014 v 8:53 | Mini
Deště napáchali hodně škody na komínech. Někde zateklo až do kotle a ten potomá nejel. Bylo potřeba vyčistit od vody. ato bylo čtrnástr dní. Čekej.

Čtvrt na pět

22. září 2014 v 15:44 | Mini
To bylo v křížovce.

Zapomenuté tlačítko

21. září 2014 v 7:49 | Mini
Esc.

Už mi nejde připojit USB

19. září 2014 v 16:40 | Mini
A není už připojeno? V podstatě hloupá otázka nad kterou se už nezamýšlím. Už by mohl dělat kominíka. Jestli ho to bude bavit. Takový kominík to je skutečný mistr. Je skvělý! Dal jsem mu vybrat. Tahle práce chce totiš jenom ty nejlepší. To není jako napsat. Psát umíme všichni.

Už se toho nebojím

19. září 2014 v 11:27 | Mini
Nakonec jsem dostal co jsem chtěl.