Srpen 2012

No to už snad líp ani nejde!

20. srpna 2012 v 14:53 | Mini
Leda že by to vymyslel někdo jinej. V hlavě mám květák prolezlej červama i takový může být mozek. Teď jenom zjistit, jestli není náhodou obráceně!
A ono to jde zjistit. Vy! Jak se máte? Těžko vám povím, jestli stačí jedno slovo a který by to mělo být? Téma týdne. Příště o halucinacích? Skutečně jsou. Snažím se jich zbavit. To bych měl ale něco dělat. Příběh podle Vyčítala.

Pro vás nepřemýšlím

13. srpna 2012 v 10:01 | Mini
Jak se to mohlo stát? Mohlo se to udělat, když jsem rozbil ty okna.

O lidech a pro lidi

12. srpna 2012 v 13:11 | Mini
Každý, kdo má dnes ušetřený šestinásobek platu může být spisovatelem. Jde o to, kdo začne psát a bude mile překvapený. Většina pokračujeme za tři roky. Je zelený má informace. Jak se dostal na dráhu? Nepíšete nevíte.

Myslíš na dvacet tisíc a máš dvacet korun

12. srpna 2012 v 11:17 | Mini
Tak si je nechej! Dvacet korun ke dvaceti, protože kdybys hrála příjdeš o všechno! Za tři roky máš na co myslíš! Já vím jak je to těžký! Peníze mi dáš pak.

Jak jsem se dostal na tenhle svět?

11. srpna 2012 v 16:55 | Mini
Přijel jsem sem v červené stodvacítce. Teda dneska ji už dávno nemám, ale sloužila dobře! Nepodařilo se mi ji prodat, nechal jsem jí sešrotovat. Založil jsem stránky a teď mi to příjde trošku trefený! O čem vlastně mají být? Rady a nápady. Občas o vás. Jak žijete? Nestěžují si. Brzy se budu stěhovat, ale tohle nemohu dobře naplánovat. Vadí mi cizí. Tady je dobrá parta a kousek dál je má milá. Nejraději jí skládám písničky. Básník chce něco říct! Do toho přišel skladatel. "Má to být především o lidech."

Nitka života

8. srpna 2012 v 11:55 | Mini
Není to divný, pořád dokola dělám MEDOD MED OD i ME DOD. Nový zážitek jsem měl v trafice. Mají tam napsáno Známky Kolky. "Ty znáš Kykolky?" ptám se ho, protože to tam má napsáno! Schválně zkuste to!

Jak rád bych se vrátil zpátky!

2. srpna 2012 v 20:31 | Mini
V té tmě je všechno cizí. Dokonce moje auto mi jaksi nepatří. Ano. Takový tady vládne pocit. Všechno co jsem se naučil ve škole mi dávalo jistotu, že existuje lepší svět. Vydal jsem se ho proto hledat a teď? Má to mít snad někde konec! Vraťte mě zpátky na zemi! Domov můj.

Teď už opravdu jede všechno hnědé

2. srpna 2012 v 18:09 | Mini
A vzadu velký šéf. Taky by mohl jít příkladem že? To v případě, když neví co mají dělat. Jednoho po druhém, třetího po druhém. Všechno. End to day.

O tom jsem už psal.

2. srpna 2012 v 15:24 | Mini
Ještě jsem tě nepotkal.

Potřebujete čtrnáct dní počkat jako já?

2. srpna 2012 v 14:54 | Mini
Taky vám nevycházejí každý měsíc peníze a pořád dokola si půčujete? Nic. Nikdo nechápe, takže buďte klidní. Je to nemožné! Moc lidí na tom vydělává! Na ty ale nedejte, ať nadávají, hlavně aby to vyšlo! A tak v Srpnu půlce prázdnin už snad konečně bude připravená. Ještě něco jsem zapomněl? Poraďte.

Na všem bílém hledáš černý flek!

2. srpna 2012 v 14:18 | Mini
To je v pořádku. Já to tak taky dělám, a když tam není jaké zklamání! Udělám si ho sám. Stejný jako červená v zelený, nebo zelená v červený. Doma to tak funguje odjakživa a když tam není je zle!

Nesejdeme se někde na obědě?

2. srpna 2012 v 14:14 | Mini
Tady u nás připadají dvě hospody na obyvatele. Každej má doma teplou, studenou a z pivovaru. Léto v plném proudu musím zapnout klimatizaci, aby se mi nepřehřál processor. Profesor jako prezident? Možná to bude tak lepší, než kdyby ho dělal někdo potetovaný od hlavy po paty. Slyšel jsem Petro! Byl jsem zrovna ve vaně. Přeslechl jsem jméno.

Ucpaná dálnice, problém který řeší tři pruhy

2. srpna 2012 v 9:58 | Mini
Neměla by se spíš omezit doprava? Vhodný to zrovna není, stejně si o tom myslím svoje. Auta jezdí z místa na místo. Každý začíná a končí jinde a tady se všechna potkají v zácpě? Trochu mě to připomíná fantas magora! Je síť dálnic navržená opravdu kvalitně?

Že hraje rádio i když není slyšet?

2. srpna 2012 v 9:40 | Mini
Jo. Hrají totiš non stop. Pořád tam někdo je. Několik lidí to povzbudilo. Říkají piš piš piš, nebo tě sní myš! Jak geniální! Jak jednoduché! Pokračovat.

Mám tisíc možností a nedělám žádnou!

1. srpna 2012 v 11:08 | Mini
První je zprávně!

Jenom si nepředstavujte že to je pravda

1. srpna 2012 v 10:43 | Mini
To se k tomu pouze přiblížilo. Nic není nemožné, ale nejlíp vám to řekne ženská!