Červenec 2011

Jsou peníze opravdu anonymní?

30. července 2011 v 11:51 | Mini
Jsou! Bohužel podvodníci to neví a vědět nebudou, že za korunu stačí prodat holící strojek a hodinky. Potkán na parkovišti ještě jednou? A už bude vědět, že se mi to nehodí, protože mám i strojek i hodinky.

To jsou chudáci děcka

29. července 2011 v 22:07 | Setril
Musím vás pochválit! Manželka by přivítala grůpáč, ale nemá žádné známé.

Pět rad pro mladé pány

29. července 2011 v 21:30 | Setril
Holky věřte, že tohle není pro vás! První milujte ji, druhá chce se rozejít rozejde se, třetí má ráda sex, čtvrtá je hezká? Zvašte ji a poslední, tyhle se nesmí nikdy potkat. První ze třetí první z druhou třetí ze čtvrtou.

Z čeho to bude?

29. července 2011 v 8:44 | Mini
Beru prášky a bolí mě po nich nohy. Každý den, anebo se mi ucpávají tepny?

Kdy v kolik okolika

29. července 2011 v 6:51 | Setril
Ráno je brzy, večer zas pozdě! Pořad v práci. Renato sleduješ televizi?

Zákaz chůze

28. července 2011 v 14:36 | Mini
S chůzí nemám problémy, ale jdu si po svejch! Takže kdyby vás to zajímalo už jsem tam byl. Nic nového! Zdá se jakoby už všechno bylo. Fantazie! Jsem spisovatel. Víš? Dál!

Letošní práce

28. července 2011 v 10:55 | Setril
Toto je příběh ukrutného vládce. Předem říkám, že veškeré podobnosti s děním ve světě jsou nemožné!
Během dlouhého bytí na pranýři umřela naděje. Je možné vůbec být v tomhle žaláři na pořád? Vždyť vládce chtěl aby to tak dopadlo. Ve městě, kde vězení stálo zavládl ten den zmatek. Ne všichni tu hroznou novinu slyšeli a jiní se báli. Rozsudek zněl: "Sundat z pranýře a rozčtvrtit koňmi!" V historii celkem slušná podívaná.
Těšil jsem se, že ze čtvrtka na pátek tahle zem zase uvítá silnou moc, ale nedělo se tak. Už sem přijeli první hosti. Už byla připravena aréna. Už už. Naděje, že se něco podobného bude opakovat vlastně nebyla skoro žádná! A zvěsti o jeho smrti nemohl zastavit ani mocný pán. Obyvatelé byli šokováni. Hosté křičeli. "Byli jste se podívat ve vězení?" Jistě není mrtvý!
A tak se stalo, že dlouhá chvíle bude čtvrcena za živa. Co? Je to jedno? Má přijet i vládce ze sousední země, kde mají taky takovýho vězně. Odsouzenýho za vlastizradu.
Nesmí se dozvědět, že není ten odsouzený ten pravý!
Ale k domácím, kteří věděli, že to není pravda? Každýho pověsit! To bude podívaná. Šibenice rostla pro třicet vlastenců. Měli strach. Pán se modlil. Bylo to zbytečný, ale skutečně se tak stalo. Víš vyšší moc než král v téhle době nebyla a směrem k němu se obraceli i všichni měšťané ti dobří i ti špatní. Taky to byl nepoměr mezi skupinkou která ví co dál a skupinou co si přeje smrt. Pán naslouchal čtyřem mušketýrům, ale nemohl to vysvětlit ostatním, kdo chtěli smrt. "Vězení se naplnilo chudáky, pane víte co to znamená?" "Víc šibenic." Město se vyprázdnilo? Né. Přicházejí stále noví! Vojska už dostali rozkaz nikoho nevpouštět. Mušketýři se rozhodli jednat. Pojedou do sousední země a řeknou králi, že se poprava nekoná. Celé město totiš čekalo na jeho příjezd.
Čtvrtek, pátek, sobota a neděle jim zbyla dorazit.

Návštěvníci

28. července 2011 v 8:18 | Setril
Synovec chtěl: "Strejdo půjdeme si hrát!" Tak jsme šli "A čůrat nebudeš?" "Jsem vyčůranej!" To se asi změní. Teď je řada na nich. 200 km

Kdo za to může?

24. července 2011 v 20:39 | Mini
Převozník! Převezl mě na ostrov a věci nechal v přístavišti.

Kameny

21. července 2011 v 19:51 | Mini
Už nadělali dost zla! Zabíjí nevinné, ničí domy, rodiny. Temná magie, kterou nepochopím. Lijáky, zemětřesení. Země, kde nic není! Nebude? Stačí rok, dva a všechno je jinak! To pak děti změní vodní svět! Přichází z daleka, zastaví se a "Tohle není snad možný!" Křičí spolu a já se ptám: "Chápeme vesmír?" X-krát

Prší

21. července 2011 v 18:40 | Mini
Celý den. Některé řeky vyhlásili III. povodňový stupeň a to má napadnout ještě sedmdesát milimetrů srážek.

Divný volání

19. července 2011 v 12:41 | Mini
Telefony už nezvedám! Buď je to omyl, anebo brácha potřebuje půčit peníze. Zrovna dnes říkám "Já mám hlad." To je taková soutěž, ale nebyla to soutěž, byl to omyl. Tak číslo nálezů a ztrát mám já! Otevřeno Po-Pá 11-12

Pochvala

18. července 2011 v 12:33 | Setril
Nás chválí mě nedělej! President

U snu

17. července 2011 v 19:58 | Setril
Usnu. Sním. Chodí tu pěkný mrchy! Nevrací se. Moje nabídka je "Have you foto?"

Autor neznámý

17. července 2011 v 19:23 | Mini
Ftipy nám vyprávěl včera Zdenek na oslavě.

Ftip II červenec

17. července 2011 v 19:21 | Mini
Přijde černoch k doktorovi pane doktore pomoc. Tak se svlíkněte a postavte se támhle do rohu. Hmm dobrý, teď si klekněte na všechny čtyři do prostřed místnosti. Hmm eště lepší a teď se opřete tady. "A pane doktore co to má být?" Ale manželka chce mahagonový nábytek, tak zkouším, jak to bude vypadat.

Ftip červenec

17. července 2011 v 19:16 | Mini
Přijde teplouš k doktorovi pane doktore já chci mít dítě! Doktor mu zašpuntuje prdel korkem a za devět měsíců přišel. Vyletěla z něho veliká sračka. "Trochu to smrdí, ale nevadí budu to mít rád!"

O sedmé kůň de

17. července 2011 v 19:11 | Setril
Už mě koně vyvádějí jedu do města. "Tři lavory vodky pro koně!" "A vám?" "Mě nic. Já jsem řidič."

Gertě se prohnaly hlavou miliony a

17. července 2011 v 19:01 | Mini
Má z toho migrénu! Nic dobrýho stačila to hodit na papír a přinést. Hraju si s čísly bohužel to odnesli všichni! Mě se v hlavě nic neprohnalo. Jsem citlivý na nové písničky. Kam to vede? Tohle přece může dělat program! Nebo si vymýšlím? Chudák Gerta. Ty čísla nic neříkají. Zapoměl jsem na holky.

Uča je u času

16. července 2011 v 11:12 | Mini
Byl jsem tam. Sedí tam pokaždý někdo jiný. Běžte se podívat v červenci.