Prosinec 2008

Červená stůj! Zelená běž

15. prosince 2008 v 18:58 | Setril
Líbilo by se vám do vaší rodiny pořídit šéfa? Je to jednoduchý kamen pro každého člena rodiny, který svítí červeně, nebo zeleně a když je zhaslý, tak si pamatuje poslední stav. Ovládá ho jenom cizí tlačítko a hodinový impuls, které jej přepnou, když příjdou. Jak se zachováte? Poslechnete? To už je na vás!

Nepřátel je dost!

8. prosince 2008 v 10:38 | Setril
Chodil jsem s pošťačkou a hlídal. Práce zajímavá. Zajímá to vůbec někoho? Říkala že se Dagmar jmenuje a že nechce pokazit tu chvíli, jenomže jsem to zkazil já. Zeptal jsem se na místo a ona odpověděla. Tebe to baví? Proč nejsi raději doma! Nebaví nic mě nebaví. Kdybych mlčel, tak jsem jí mohl hlídat brašnu! To si počkáme. Nic se nedá dělat. Naštval jsem jí. Asi další nepřítel. No jo, ale potkávám ji pokaždé, když vyjdu z domu třeba nakupovat. Jednou dvakrát a jsme neznámí.

Problem

5. prosince 2008 v 11:59 | Setril
Na paní prodavačku jsem naštvaný! Měla tam dva lidi, které obsloužila a pak jsem měl přijít na řadu já. Dobře ví, co kupuji, ale ona radši dala přednost nějakému cizímu zákazníkovi a já tam stál jako péro. Prej přijďte později až tady bude míň lidí a oni ale chodí stále! Tak jsem to místo do obálky napsal sem. Nemá na mě čas! Počkejte až jí tam budu chybět.

Zasypou nás zlatým prachem?

5. prosince 2008 v 10:49 | Setril
Kde jsou vykopávky? V zemi. Co si kdo zbudoval, to si taky pohřbil. Zkuste napsat sms Atentát a mě vynechte. To je rozkaz! Vozte dál mouku do mlejna! Mlynář nestíhá mlít. Obilí třeba ječmen se neurodilo letos moc. Na rok to bude lepčí. Hepčí. Mužská nemoc na sedm rýma krmí vodní živočich na břeh nevyleze, ale vyskočí a když jo tak ho kopte zpátky nebo umře. Sama to zvládla s kaprem! Byl už mrtvý a naporcovaný. Malé akvarijní vylite do umyvadla a přidejte jim jarové bublinky, když pořád umýváte dokola Jó potřebuji novou duši. Praskla. Udrží vzduch dva dny, tak není na tom tak zle. To jsem ale odbočil od vánočního kapra, kterého raději koupím. Blbost vytáhnu z mrazáku. Rybičky jsem měl. Dopadli skvěle! Nejed jsem je. Kapra obalím a osmažím snad mě z něho nebudou trnout zuby jako sladký. MNE MĚ píšu všude mě snad ti to nevadí Ahoj