Říjen 2007

Svoboda je na internetu

15. října 2007 v 9:19 | Setril
Pan Svob oda si založil stránky v Kuřimi. Vidí je celý svět. Rozumí ti, co umí česky. Jedná se snad o něho. Kdo jiný by to mohl být? Svobodů moc není. Je to amatérský modelář a rozumí elektrotechnice. Umí navrhovat i vybíječku. Je to můj přítel.

Jak jsem přišel o pět miliónů

15. října 2007 v 8:38 | Setril
Rozdíl mezi domem a domkem je 20,- zaplacených na poště. Špatně napsané číslo účtu na internetu mi vyprázdilo zásoby peněz do dna. Nemám teď doklad pro soud. Co bych teď dal za ten růžový kus papírku!!! Neměl jsem spěchat. Neměl jsem myslet na pohodlí svého pokoje a raději se vydat k přepážce. Pošt mák sem tam v šest - zavřeno??

Únik plynu

11. října 2007 v 15:56 | Setril.Minařík
Země je napěchována plyny a karbidy v ní vyrábí a vyrábí. Neexplodujeme??

Nokia 5110 pro důchodce

11. října 2007 v 9:24 | Setril.Minařík
Je to téměř týden, který uplynul od zavedení vybavení důchodce telefonem příští generace. Siemens nebyl vhodný a nahradila jeho Nokia. Nemusí být nejmenší, protože důchodce nechodí, ani nejezdí pryč do ciziny v pohraniční oblasti se jedná hlavně o kvalitu domácích signálů. Přepínání mezi němčinou a češtinou řeší angličtina. Z našich operátorů se u mě dobře zapsal t-mobile. Druhý o2. O Vodafonu nemám bližší informace. Nedá se to zkusit? Vždyť se jedná o zapůjčení Vodafonem podporované značky. Zapůjčený mobil Motorola SLVR L9 stojí 4997,- a je vhodný pro ně. Do doprodání zásob očekávám že jako vánoční dárek ho můj děda očekává.