Září 2007

Soukup je fešák!

25. září 2007 v 20:44 | Setril.minařík
Na Soukupa se budou teď soustředid missky všech kategorií. Má peníze. Teda doufám, protože jinak se jich nezbaví. Je ženatý?

Kuchtová špatná kuchařka ve školství?

25. září 2007 v 14:46 | Setril.Minařík
Je zvykem, že ministerstva mění ministry i ministryně. Přišel snad někdo na lepší nápad, jak donutit školáky pochopit o co tu běží? Ano a proto musela odejít. Asi se nechala převálcovat dřív, než utekla. Takové stroje jsou moc pomalé. Tvrdí a následuje ministra nevím čeho Tvrdíka. Topolánek si ale musí taky vybírat. Doufejme jenom, že si Talmanovou vybral dobře, sám a bez nátlaku.

Má Talmanová Topolánka pod kontrolou?

24. září 2007 v 18:52 | Setril.Mini
Premiér by měl být nepřítelem žen. Povedlo se to i Topolánkovi? Když opustil svoji ženu, tak nikdo nevěděl proč. Proč to ale po něm udělali i další politici? Prostě ženy nezvládli udržet jejich bohatství pod pokličkou nedělního oběda a určitě děti mají teď ze svých vzorů smích? Zeptejte se paní Topolánkové prosím kolik dávala kapesné synu.

Topolánkovi stíhá jedině Paroubek

24. září 2007 v 16:01 | Setril.Minařík
Svobodu slova předvádí politici a rádi. Radí se snad Topolánek s Paroubkem o jiném zákoně tak vehementně? Nakonec se rozvedli jenom aby zjískali svobodu a novou příležitost. Manželky obou politiků i ty nastávající si musí počkat až co jejich kohouty napadne. Snad umí víc než jenom češtinu!